2003 Yılında Gaziantep kavaklık mahallesi ordu caddesi no : 27/A adresinde Gaziantep Oto Kiralama firması olarak başlangıç yapan,  ADT RENT A CAR zamanla kendini geliştirerek Seminer Organizasyonları, Özel Turlar, Vip Transfer ve Filo kiralama da kendini kanıtlamıştır.

Müşterilerimize her zaman günümüzün son teknolojilerini kullanarak gerek web sitemiz gerekse kullanmış olduğumuz yazılım programlarımızla hem işleri kolaylaştırmak hemde müşterilerimizi memnun etmek açısından elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyet odaklı firmamız her yıl kiralık araç listesini güncellemekte ve kiralık araçlarına yenilerini eklemektedir. Araçların bakım ve temizlikleri zamanında yapılarak araç kiralayan müşterilerimize bugüne kadar hiç bir sorun çıkarmamanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Gaziantep ilimiz de oto kiralama denince akla gelen firmamız ADT Rent  A Car En az 15 Yıllık tecrübesi ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmektedir. Müşteri talepleri üzerine kiralık ekonomik araçlar, kiralık lüx araçlar, kiralık ticari araçlar, kiralık vip araçlar ve benzeri kiralama kategorilerinde her zaman müşteri memnuniyetini ön safhada tutmuştur.

 

Firma : Adt Rent a Car

Adres : Ordu Caddesi No:26/A Gaziantep

Telefax : 0342 336 61 28

Mail : adt@adtrentacar.com

Gsm : 0532 702 04 56

Gsm : 0532 772 09 58